Deweloper

Echo Investment – Deweloper Godny Zaufania

Jesteśmy jedną z największych firm inwestycyjno-deweloperskich w Polsce. Realizujemy projekty w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, biurowym, hotelowym oraz centrach handlowych. Od 1996 jesteśmy obecni na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Nasze inwestycje są obecne w kilkudziesięciu miastach Polski a ich łączna powierzchnia przekracza 1 100 000 m kw.Mamy ogromne doświadczenie w budowaniu funkcjonalnych i wygodnych osiedli, a podczas ich powstawania zawsze towarzyszą nam potrzeby człowieka.Mieszkam bo Lubię to idea która nam przyświeca za każdym razem kiedy projektujemy dla Ciebie osiedle.

Nasze Realizacje

Centrum Biznesu

Łódzkie Centrum Biznesu to nowoczesny obiekt biurowy oferujący do wynajmu  7500 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej na 6 naziemnych kondygnacjach. Budynek udostępnia najemcom 150 miejsc parkingowych zlokalizowanych na 2 poziomach podziemnych. Budowa zakończyła się w czwartym kwartale 2001. Projekt budynku powstał w  Biurze Architektonicznym NOW Sp. z o.o. Centrum Biznesu znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 3 u zbiegu Mickiewicza oraz Piotrkowskiej.

Novotel Łódź

Czterogwiazdkowy, 11-kondygnacyjny hotel w centrum Łodzi zlokalizowany jest przy ul. Piłsudskiego. Powierzchnia obiektu to blisko 7300 mkw. 161 nowoczesnych, klimatyzowanych pokoi (pokoje biznes, twin, dla niepełnosprawnych i apartamenty). W obiekcie znajdują się także restauracja, bar, sale konferencyjne i bankietowe, część fitness, kącik zabaw dla dzieci. Otwarcie hotelu nastąpiło w maju 2013 roku.

Osiedle Jaśminowe

Osiedle Jaśminowe to zespół 14 kameralnych budynków wielorodzinnych wraz z wewnętrzną komunikacją, placami zabaw i miejscami odpoczynku. Starannie dobrana zieleń, elementy małej architektury i wspólna przestrzeń rekreacyjna podkreślają przyjazny charakter osiedla.

W pięciokondygnacyjnych budynkach zaprojektowano docelowo 375 mieszkań o powierzchni od 28 do 101 mkw. z możliwością ich łączenia. Każde z nich będzie posiadało co najmniej jeden balkon, loggię lub taras. Przy mieszkaniach położonych na parterze przewidziano kameralne ogródki.

http://osiedlejasminowe.pl

Nowy Mokotów

Nowy Mokotów to pulsujące świeżą energią miejsce na mapie stolicy. To również nowoczesne osiedle Echo Investment, łączące przemyślaną koncepcję architek­toniczną z najwyższą jakością wykonania. Osiedle powstaje w 4 etapach. Łącznie w ramach całego osiedla zostanie oddanych do użytkowania 690 mieszkań wraz ze starannie zaplanowaną zielenią z elementami małej architektury. Osiedle położone jest w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. W okolicy znajduje się wiele szkół i przedszkoli. Liczne linie tramwajowe i autobusowe zapewniają łatwy dostęp do metra oraz innych dzielnic miasta. Własny zielony skwer i sąsiedztwo naturalnej przestrzeni czynią z tego miejsca przyjazny zakątek.

Galeria Echo

Galeria Echo – największe pod względem liczby sklepów centrum handlowe w Polsce. Otwarte w 2002 roku w Kielcach w latach 2009–2011 przeszło gruntowną przebudowę według projektu pracowni architektonicznej Detan z Kielc. Za projekt elewacji i wnętrz odpowiedzialna była warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci.
W 2011 roku Galeria Echo zwyciężyła w kategorii „Best enlarged retail development” (dla najlepszego rozbudowanego obiektu handlowego) w międzynarodowym konkursie MAPIC Awards. W Galerii znajduje się około 300 sklepów i punktów usługowych. Centrum składa się z czterech poziomów. Powierzchnia całkowita to 159 tys. m kw., z czego 70 tys. m kw. stanowi powierzchnia najmu.

Osiedle Jarzębinowe

Osiedle Jarzębinowe zlokalizowane jest na Bałutach - rejonie idealnym dla osób chcących mieszkać w zacisznej okolicy, która oferuje jednocześnie dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W ramach Ii II etapu spółka zrealizowała kolejno 120 i 97 mieszkań o pow. od 32 do 113 mkw. III etap czyli budynek B2 składa się z 6-ciu kondygnacji, na których znajduje się 109 mieszkań o pow. od 31 do 90 m2 z możliwością łączenia mieszkań. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami, zaś na ostatnich kondygnacjach większe mieszkania z dużymi tarasami.

Ponadto, każde z mieszkań na pozostałych kondygnacjach posiada przynależny balkon lub loggię. Mieszkania na parterze budynku posiadać będą tarasy z ogródkami, lokale na wyższych piętrach – balkony, a te na najwyższej kondygnacji przestronne tarasy. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe. Pod budynkiem znajdzie się parking podziemny i komórki lokatorskie. Kierowcy będą mogli również korzystać z miejsc na parkingu naziemnym. Budynek zostanie wyposażony w ciche i nowoczesne windy. W projekcie przewidziano także dziedziniec z placem zabaw dla dzieci i starannie urządzoną zielenią.

Mieszkać w centrum ale dążyć do spokoju, uciekając do własnej strefy komfortu?
Jest to możliwe? Sprawdź! Nowa Dzielnica to osiedle przy ul. Wodnej 23
w tętniącym życiem Nowym Centrum Łodzi.

BIURO SPRZEDAŻY, Łódź, ul. Wodna 25

+48 42 233 88 72

Realizacja: Mass Internet