Deweloper

Echo Investment

DEWELOPER GODNY ZAUFANIA

Jesteśmy największym polskim deweloperem z bogatym doświadczeniem w głównych sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym, biurowym oraz hotelowym. Jako firma współodpowiedzialna za rozwój miast, angażujemy się w projekty, które wpisują się w miejską tkankę i ją uzupełniają.

Już od 1996 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2015 roku naszym głównym akcjonariuszem jest konsorcjum renomowanych światowych funduszy PIMCO, Oaktree i Griffin Real Estate.

Więcej dowiesz się na www.mieszkania.echo.com.pl

Nasze Realizacje

Centrum Biznesu

Łódzkie Centrum Biznesu to nowoczesny obiekt biurowy oferujący do wynajmu  7500 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej na 6 naziemnych kondygnacjach. Budynek udostępnia najemcom 150 miejsc parkingowych zlokalizowanych na 2 poziomach podziemnych. Budowa zakończyła się w czwartym kwartale 2001. Projekt budynku powstał w  Biurze Architektonicznym NOW Sp. z o.o. Centrum Biznesu znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 3 u zbiegu Mickiewicza oraz Piotrkowskiej.

Novotel Łódź

Czterogwiazdkowy, 11-kondygnacyjny hotel w centrum Łodzi zlokalizowany jest przy ul. Piłsudskiego. Powierzchnia obiektu to blisko 7300 mkw. 161 nowoczesnych, klimatyzowanych pokoi (pokoje biznes, twin, dla niepełnosprawnych i apartamenty). W obiekcie znajdują się także restauracja, bar, sale konferencyjne i bankietowe, część fitness, kącik zabaw dla dzieci. Otwarcie hotelu nastąpiło w maju 2013 roku.

Osiedle Jaśminowe

Osiedle Jaśminowe to zespół 14 kameralnych budynków wielorodzinnych wraz z wewnętrzną komunikacją, placami zabaw i miejscami odpoczynku. Starannie dobrana zieleń, elementy małej architektury i wspólna przestrzeń rekreacyjna podkreślają przyjazny charakter osiedla.

W pięciokondygnacyjnych budynkach zaprojektowano docelowo 375 mieszkań o powierzchni od 28 do 101 mkw. z możliwością ich łączenia. Każde z nich będzie posiadało co najmniej jeden balkon, loggię lub taras. Przy mieszkaniach położonych na parterze przewidziano kameralne ogródki.

http://osiedlejasminowe.pl

Nowy Mokotów

Nowy Mokotów to pulsujące świeżą energią miejsce na mapie stolicy. To również nowoczesne osiedle Echo Investment, łączące przemyślaną koncepcję architek­toniczną z najwyższą jakością wykonania. Osiedle powstaje w 4 etapach. Łącznie w ramach całego osiedla zostanie oddanych do użytkowania 690 mieszkań wraz ze starannie zaplanowaną zielenią z elementami małej architektury. Osiedle położone jest w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. W okolicy znajduje się wiele szkół i przedszkoli. Liczne linie tramwajowe i autobusowe zapewniają łatwy dostęp do metra oraz innych dzielnic miasta. Własny zielony skwer i sąsiedztwo naturalnej przestrzeni czynią z tego miejsca przyjazny zakątek.

Galeria Echo

Galeria Echo – największe pod względem liczby sklepów centrum handlowe w Polsce. Otwarte w 2002 roku w Kielcach w latach 2009–2011 przeszło gruntowną przebudowę według projektu pracowni architektonicznej Detan z Kielc. Za projekt elewacji i wnętrz odpowiedzialna była warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci.
W 2011 roku Galeria Echo zwyciężyła w kategorii „Best enlarged retail development” (dla najlepszego rozbudowanego obiektu handlowego) w międzynarodowym konkursie MAPIC Awards. W Galerii znajduje się około 300 sklepów i punktów usługowych. Centrum składa się z czterech poziomów. Powierzchnia całkowita to 159 tys. m kw., z czego 70 tys. m kw. stanowi powierzchnia najmu.

Osiedle Jarzębinowe

Osiedle Jarzębinowe zlokalizowane jest na Bałutach - rejonie idealnym dla osób chcących mieszkać w zacisznej okolicy, która oferuje jednocześnie dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W ramach Ii II etapu spółka zrealizowała kolejno 120 i 97 mieszkań o pow. od 32 do 113 mkw. III etap czyli budynek B2 składa się z 6-ciu kondygnacji, na których znajduje się 109 mieszkań o pow. od 31 do 90 m2 z możliwością łączenia mieszkań. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami, zaś na ostatnich kondygnacjach większe mieszkania z dużymi tarasami.

Ponadto, każde z mieszkań na pozostałych kondygnacjach posiada przynależny balkon lub loggię. Mieszkania na parterze budynku posiadać będą tarasy z ogródkami, lokale na wyższych piętrach – balkony, a te na najwyższej kondygnacji przestronne tarasy. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe. Pod budynkiem znajdzie się parking podziemny i komórki lokatorskie. Kierowcy będą mogli również korzystać z miejsc na parkingu naziemnym. Budynek zostanie wyposażony w ciche i nowoczesne windy. W projekcie przewidziano także dziedziniec z placem zabaw dla dzieci i starannie urządzoną zielenią.

Mieszkać w centrum ale dążyć do spokoju, uciekając do własnej strefy komfortu?
Jest to możliwe? Sprawdź! Nowa Dzielnica to osiedle przy ul. Wodnej 23
w tętniącym życiem Nowym Centrum Łodzi.

BIURO SPRZEDAŻY: ul. Tymienieckiego 5/7 90-365 Łódź

+48 42 233 88 72

Realizacja: Mass Internet