Deweloper

Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się pytaniami zapewniamy, że Grupa Echo pomimo pandemii prowadzi działalność deweloperską, w szczególności kontynuuje zawieranie umów deweloperskich i odbiory mieszkań.

Jednocześnie zdrowie, bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów oraz naszych pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem.

W tym celu m.in.:

  • Utrzymujemy dla Państwa możliwość bieżącego, elastycznego uzgadniania terminów zawierania umów i odbiorów mieszkań. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu, w szczególności związanego ze stanem zdrowia lub ograniczeniami związanymi z pandemią, chcieliby Państwo dokonać zmiany terminu zawarcia umowy lub odbioru lokalu, prosimy o niezwłoczny kontakt z Działem Obsługi Klienta lub Działem Sprzedaży Mieszkań.
  • Wprowadziliśmy specjalne zasady bezpieczeństwa podczas czynności odbiorowych oraz wyposażyliśmy nasze Biura Budowy oraz Biura Sprzedaży w żele antybakteryjne. Prosimy wszystkich o niezabieranie ze sobą na czynności odbiorowe osób towarzyszących, nie będących stroną umów deweloperskich. Stosujemy zasadę zachowania dystansu zalecanego przez Głównego Inspektora Sanitarnego oraz niepodawania sobie rąk na przywitanie.

Zapewniamy Państwu również dostęp do dodatkowych informacji i wytycznych, pozwalających lepiej zorientować się w nowych ograniczeniach. Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Krajowej Rady Notarialnej, które potwierdza, że czynności notarialne wykonywane są na bieżąco oraz z materiałem prawników, który zawiera pytania i odpowiedzi dotyczące stosowania nowych przepisów i potwierdza możliwość wykonywania czynności deweloperskich.
 
Bardzo dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość – pomagajmy sobie nawzajem w tym trudnym dla wszystkich momencie.

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i jesteśmy tu dla Państwa!
 
Z poważaniem,
Dział Obsługi Klienta
Echo Investment

Echo Investment

Echo Investment - deweloper godny zaufania

 

Jesteśmy polskim deweloperem z bogatym doświadczeniem w głównych sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym, biurowym oraz hotelowym. Jako jedyna firma w Polsce, projektujemy i budujemy całe kwartały dobrze zaprojektowanej przestrzeni zwane ‘destination places’: miejsca które przyciągają ludzi unikalną atmosferą i harmonijnie wpisują się w otoczenie.

 

Od 1996 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Naszym głównym akcjonariuszem jest renomowana węgierska firma Wing.

 

Więcej dowiesz się na www.mieszkania.echo.com.pl

Nasze Realizacje

Centrum Biznesu

Łódzkie Centrum Biznesu to nowoczesny obiekt biurowy oferujący do wynajmu  7500 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej na 6 naziemnych kondygnacjach. Budynek udostępnia najemcom 150 miejsc parkingowych zlokalizowanych na 2 poziomach podziemnych. Budowa zakończyła się w czwartym kwartale 2001. Projekt budynku powstał w  Biurze Architektonicznym NOW Sp. z o.o. Centrum Biznesu znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 3 u zbiegu Mickiewicza oraz Piotrkowskiej.

Novotel Łódź

Czterogwiazdkowy, 11-kondygnacyjny hotel w centrum Łodzi zlokalizowany jest przy ul. Piłsudskiego. Powierzchnia obiektu to blisko 7300 mkw. 161 nowoczesnych, klimatyzowanych pokoi (pokoje biznes, twin, dla niepełnosprawnych i apartamenty). W obiekcie znajdują się także restauracja, bar, sale konferencyjne i bankietowe, część fitness, kącik zabaw dla dzieci. Otwarcie hotelu nastąpiło w maju 2013 roku.

Osiedle Jaśminowe

Osiedle Jaśminowe to zespół 14 kameralnych budynków wielorodzinnych wraz z wewnętrzną komunikacją, placami zabaw i miejscami odpoczynku. Starannie dobrana zieleń, elementy małej architektury i wspólna przestrzeń rekreacyjna podkreślają przyjazny charakter osiedla.

W pięciokondygnacyjnych budynkach zaprojektowano docelowo 375 mieszkań o powierzchni od 28 do 101 mkw. z możliwością ich łączenia. Każde z nich będzie posiadało co najmniej jeden balkon, loggię lub taras. Przy mieszkaniach położonych na parterze przewidziano kameralne ogródki.

http://osiedlejasminowe.pl

Nowy Mokotów

Nowy Mokotów to pulsujące świeżą energią miejsce na mapie stolicy. To również nowoczesne osiedle Echo Investment, łączące przemyślaną koncepcję architek­toniczną z najwyższą jakością wykonania. Osiedle powstaje w 4 etapach. Łącznie w ramach całego osiedla zostanie oddanych do użytkowania 690 mieszkań wraz ze starannie zaplanowaną zielenią z elementami małej architektury. Osiedle położone jest w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. W okolicy znajduje się wiele szkół i przedszkoli. Liczne linie tramwajowe i autobusowe zapewniają łatwy dostęp do metra oraz innych dzielnic miasta. Własny zielony skwer i sąsiedztwo naturalnej przestrzeni czynią z tego miejsca przyjazny zakątek.

Galeria Echo

Galeria Echo – największe pod względem liczby sklepów centrum handlowe w Polsce. Otwarte w 2002 roku w Kielcach w latach 2009–2011 przeszło gruntowną przebudowę według projektu pracowni architektonicznej Detan z Kielc. Za projekt elewacji i wnętrz odpowiedzialna była warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci.
W 2011 roku Galeria Echo zwyciężyła w kategorii „Best enlarged retail development” (dla najlepszego rozbudowanego obiektu handlowego) w międzynarodowym konkursie MAPIC Awards. W Galerii znajduje się około 300 sklepów i punktów usługowych. Centrum składa się z czterech poziomów. Powierzchnia całkowita to 159 tys. m kw., z czego 70 tys. m kw. stanowi powierzchnia najmu.

Osiedle Jarzębinowe

Osiedle Jarzębinowe zlokalizowane jest na Bałutach - rejonie idealnym dla osób chcących mieszkać w zacisznej okolicy, która oferuje jednocześnie dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W ramach Ii II etapu spółka zrealizowała kolejno 120 i 97 mieszkań o pow. od 32 do 113 mkw. III etap czyli budynek B2 składa się z 6-ciu kondygnacji, na których znajduje się 109 mieszkań o pow. od 31 do 90 m2 z możliwością łączenia mieszkań. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami, zaś na ostatnich kondygnacjach większe mieszkania z dużymi tarasami.

Ponadto, każde z mieszkań na pozostałych kondygnacjach posiada przynależny balkon lub loggię. Mieszkania na parterze budynku posiadać będą tarasy z ogródkami, lokale na wyższych piętrach – balkony, a te na najwyższej kondygnacji przestronne tarasy. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe. Pod budynkiem znajdzie się parking podziemny i komórki lokatorskie. Kierowcy będą mogli również korzystać z miejsc na parkingu naziemnym. Budynek zostanie wyposażony w ciche i nowoczesne windy. W projekcie przewidziano także dziedziniec z placem zabaw dla dzieci i starannie urządzoną zielenią.

Mieszkać w centrum ale dążyć do spokoju, uciekając do własnej strefy komfortu?
Jest to możliwe? Sprawdź! Nowa Dzielnica to osiedle przy ul. Wodnej 23
w tętniącym życiem Nowym Centrum Łodzi.

BIURO SPRZEDAŻY: ul. Tymienieckiego 5/7 90-365 Łódź

Realizacja: Mass Internet

Umów się na spotkanie on-line